Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #642480Teljesen függetlenek vagyunk külföldiától már hónapok óta,gondoltam szólok! :D
Sanyibá azért nem hinném hogy véletlen adott el minden Otiját,ő azért közelebb van vityához mint mi...
Teljesen függetlenek vagyunk külföldiától már hónapok óta,gondoltam szólok! :D
Sanyibá azért nem hinném hogy véletlen adott el minden Otiját,ő azért közelebb van vityához mint mi...