Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #642480

Teljesen függetlenek vagyunk külföldiától már hónapok óta,gondoltam szólok! :D

Sanyibá azért nem hinném hogy véletlen adott el minden Otiját,ő azért közelebb van vityához mint mi...