Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #642277

lehet hogy ezzel az emelkedéssel neked lesz igazad...

én két dolog miatt várok, de nagyon nehéz lesz :

USA a mindenkori magasságokban van,

szerdán devizahiteles bejelentés.