Re: nincs cím 2013. július 22. 17:49 BudFox Előzmény: #642277 lehet hogy ezzel az emelkedéssel neked lesz igazad... én két dolog miatt várok, de nagyon nehéz lesz : USA a mindenkori magasságokban van, szerdán devizahiteles bejelentés.