a tegnapi forgatókönyvet kellemesnek találnám mára is, megfűszerezve egy kinti loccsintással
... kevés esélye van ,nagyon kevés
a tegnapi forgatókönyvet kellemesnek találnám mára is, megfűszerezve egy kinti loccsintással
... kevés esélye van ,nagyon kevés
jobban is szerethetnének :DD
a számlámnak az tenné a legjobbat ha lemennénk 19.100 - 18.900 -ig :-)))
szeretnek az istenek...máskor is volt..visszament érted as piac...nekem az a mák hiányzik egy idő óta....
Ma milyen rosszul indult a nap, és a végére milyen szépen termelt a shortom :-)))
pedig már le akartam zárni...ki akartak ugrasztani...hiába...a rutin :DD nem tudták elvenni a shortomat.
Én is tegnap tettem meg a tétjeimet...bár emlékeim szerint nem nagyon volt 100 pont felett a kt.
Igen, bár rá nem mertem volna adni reggel a pártíz pontos kamatra.
Szépen sikerült leütni ezt a csudát...
http://stooq.com/q/?s=^bux&c=3y&t=c&a=lg&b=1
Ilyen jól nézünk ki...
Nekem itt valami bűzlik.
Nem érzem az irányt.
Egyenlőre partvonal.
https://www.facebook.com/tibiatya?fref=ts
Az Úr meghallgatja imáinkat!
600 alatt plusszos lenne a tegnapi shorticsku!
amen atyám, amen :)))
Változnak az idők! :D
Amúgy ha láttuk mára a tetőt és hambiék minuszban zárnak akkor még mindig jó...
:D
még mindig az? :)
Megtalálták....de utána jó 5 letnek tűnt újranyitni! :D
egyetértek
most van Happy hour...hogy roxxxxhadna meg...tegnap miért nem tudott megindulni ?
stopot megtalálták? :) csesszék meg..
lezártam a longokból....
nagyon vacak ez a magyar tőzsde :(((( volt olyan hogy 1 óra 20 percig nem volt 1 darab kötés sem.....
ennél már nem nagyon van lejjebb..
Gyenge 5e pötty volna benne...elvileg ez a 4. próbálkozás,amúgy ma csak mi hősködünk,kérdés Ben apó mit mesél?