Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #638455

Ma milyen rosszul indult a nap, és a végére milyen szépen termelt a shortom :-)))

pedig már le akartam zárni...ki akartak ugrasztani...hiába...a rutin :DD nem tudták elvenni a shortomat.