Re: nincs cím 2013. július 11. 17:09 BudFox Előzmény: #638455 Ma milyen rosszul indult a nap, és a végére milyen szépen termelt a shortom :-))) pedig már le akartam zárni...ki akartak ugrasztani...hiába...a rutin :DD nem tudták elvenni a shortomat.