Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#639916 Aptiti Előzmény: #639904

Már nagyon viszket a tenyerem egy short-piramis felépítésére.

S&P-ben vajon mikor jön el a következő korrekció?- lehet csak ősszel...de akkor méretes lesz

No meg mi van,ha minket valaki közben felminősítés alá helyezne.

OTP 6e lenne+ húzná magával Mol és Ricsit.

akkor a BUX is szaladna egy cirka 5-10%-ot.

Szóval nem tudom, hogy itt van-e az idő...

segítség kéne :) korláto…

#639766 Borska

segítség kéne :) korlátos lehetőségeim miatt most nem férek online adatokhoz, ha valaki megtenné hogy beírja nekem a hati real-t és a daxts34 erste certi real-t , az nagyon kedves gesztusra vallana :)

előre is köszi

Re: fs

#639732 Ibiza Előzmény: #639729

11kor german zew..itt sokminden eldől..elötte lemegyünk de ha jó lesz elszállunk..ráadásul begyorsulnak a gyorsjelentések..

Re: fs

#639729 BudFox Előzmény: #639238

azért 100 pontot ment felfele az SP, csak megáll már az emelkedés...

én tartom a shortokat.

Re: fs

#639238 Fornit Előzmény: #639137

Ja, a hati még a tegnapi csúcs fölött is kötött, a bux meg vagy 200 pontra volt tőle. Bár csak a kt normalizálódott ezzel.

speciel nekem elég lenne…

#639146 Borska

speciel nekem elég lenne ha a bux a reggeli nyitórését visszatöltené

Re: fs

#639145 Borska Előzmény: #639137

szerintem rengeteg a daytrader , és mostanság a divat a reggeli esetleges esést megvenni, tőkeáttétellel, majd megpróbálni kicsipni a maxot, ha nem sikerül akkor forduló után csattognak a csúszo stoppok, ez okozhatja ezt a brutál csapkodást, mindez megspékelve a nemzetközi szentiment ingadozásával, újabb és újabb csúcsok, újabb csúcskeresők beleadások és az őket csúnyán kicsináló long trend további menetelése

akár a tegnapi forgatókönyv is lefuthat, amennyiben legalább 15p-n újabb aljat ütne hati, az jelzésként értékelhető lenne

...kiderül

Re: fs

#639137 BudFox Előzmény: #639116

én sem értem ezt az egészet :D

tegnap akkor miért estünk ? és ma miért emelkedünk ?

áh..össze vissza van itt minden... megbolondult.

fs

#639116 Waszeitung

Tegnapi emelkedős napot áttették mára! :D

Amúgy a faxom kivan,tegnap beverték ezt a phost a semmire,ma meg felhúzzák...de akkor tegnap mire lett leütve?És ma miért van felhúzva? Vmelyik tök felesleges volt!

Re: nincs cím

#639106 Csilla76 Előzmény: #639098

szerintem nem csak itthon van baj, csak itt be tudják paráztatni a népet. kint meg tesznek rá, de hát ezt te is írtad. ott inkább mennek és nem nézik a bajokat, mit meg igen. meg meg is tehetik.

df

#639071 Waszeitung

200 pontos a kamat a tegnapi 40 pont után...tényleg érdekelne hogy mi volt ez a tegnapi hókamóka?

Re: nincs cím

#639057 Ibiza Előzmény: #639047

péntek van..korreksön és realizásás jöhet..nem tudom lesz e valamilyen usa gyj..az is számít..