Re: nincs cím 2013. július 10. 16:16 Aptiti Előzmény: #638172 Ez lesz érdekes, hogy vajon ki tud-e törni felfelé? -mert az tényleg komoly emelkedő potenciált jelentene http://stooq.com/q/?s=^bux&c=3y&t=c&a=lg&b=1