Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #638570Változnak az idők! :D
Amúgy ha láttuk mára a tetőt és hambiék minuszban zárnak akkor még mindig jó...
:D
Változnak az idők! :D
Amúgy ha láttuk mára a tetőt és hambiék minuszban zárnak akkor még mindig jó...
:D