Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Nekem is elvitték a mara…

#638157 Aptiti

Nekem is elvitték a maradék shortjaimat.

Ha feljebb mennénk, én már short beszállót keresnék.

Persze csak apródonként.

Re: nincs cím

#638020 Borska Előzmény: #638017

hááát nem tudom, ez eddig brutál longos, most még a sziget is, plusz olaj ár up és annak hatása molra, fene tudja, nehezen számítható ki racionálisan a piac a gyakori hangulatváltások miatt

Re: nincs cím

#638017 Aptiti Előzmény: #638003

Lassan nekem is viszket a tenyerem, hogy elkezdjem a short pozijaimat építgetni.

Re: ds

#637987 BudFox Előzmény: #637983

bevallom én tegnap délelőtt fordítottam...19.450 körüli átlaggal longolom.

most akkor had menjen ez a mocsok :D

Mindenesetre én a végén …

#637795 Aptiti

Mindenesetre én a végén zsebre tettem a profit 2/3-át.

Nyugodtabban hajtom a fejem álomra.

+600 pont nem is rossz két nap alatt.

A többi már csak hab lesz a tortán, ha megyünk még holnap is.