Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#637681 Aptiti Előzmény: #637565

Elgondolkodtat az, hogy zárni szeretnéd a shortjaidat.

Mivel lassan én is zárni szeretném a longjaimat.

Hihetetlen ez az emelkedés, de mégis igaz. Főként a lengyeleket ma is ütik.

OTP-t meg újra 5 kiló felé küldik (Credit Suisse 6e célár)- mikor máskor:)

Lehet az S&P-t új csúcsra akarják küldeni?-aztán ősszel beejteni...

Az euróövezeti pénzügymi…

#637565 Borska

Az euróövezeti pénzügyminiszterek hétfő esti megállapodása értelmében Athén két részletben kapja meg a mentőhitel újabb, 6,8 milliárd eurós részletét. Így Görögország elkerülheti, hogy már augusztusban államcsődöt jelentsen, de megfelelő alkuerőt ad a brüsszeli testületnek, hogy ha a görög hatóságok késlekednek a vállalt reformok végrehajtásával, akkor a hitel egy részét visszatartsa. A hétfő esti alku értelmében Görögország júliusban 2,5 milliárd eurónyi hitelt kap az euróövezeti országoktól, míg 1,5 milliárd eurót az euróövezeti jegybankoktól. A jegybankok a görög államkötvények másodpiaci felvásárlásával a görög állam kárára szerzett nyereséget forgatják vissza Athénnak.

....főként az utolsó mondat szemlélteti igazán lényeget .....

hati pedig bivaly, short záráshoz keresek alkalmat, ez bizony bukta volt

jön a jelentési időszak.…

#637546 Ibiza

jön a jelentési időszak..sztem jobb lesz mint várták..elszállnak a piacok.

Re: nincs cím

#637545 Waszeitung Előzmény: #637471

Vhogyan én sem akarok hinni a szememnek,olyan "hülyegyerek"emelkedés volt,amennyire agyon voltunk csapva így húzgálják most a mézesmadzagot,venni nem nagyon szeretnék itt,shortolni még kár lenne még,csak nízek ki a fejemből! :D

http://stooq.com/q/?s=^bux&c=3y&t=c&a=lg&b=1

Bár ez a kép azért elgondolkodtató...

Re: nincs cím

#637491 Aptiti Előzmény: #637471

Igazad van. Csak egy bibi van. Az időtáv.

Azt nem tudhatjuk, hogy ősszel jön el vagy csak jövő tavasszal.

Mivel mindenki erre játszik, pont ezért van töltet a piacban felfelé.

Ismered a mondást: A legjobb vevő mindig a shortos.

Sajnos már sokszor megtapasztaltam én is.

Re: nincs cím

#637471 Borska Előzmény: #637464

így igaz!

... de én még mindig szkeptikus és kétkedő vagyok a magyar álommal kapcsolatban

a nemzetközi légkörre és folyamatokra pedig egy érdekes párhuzam, persze ez semmit nem jelent csupán egy eshetőség,kisebb nagyobb bekövetkezési eséllyel :

https://www.tradingview.com/x/d6R3SfKm/

Re: nincs cím

#637464 Aptiti Előzmény: #637451

Különösen érdekes volt ez a nap annak fényében, hogy régiós szinten a lengyeleket megütötték.

Mi +1,4% ők pont minuszba mentek annyit.

Arról hallani, hogy alondoni szakik kezdik átértékelni a fundamentális eredményeinket.

Stabil költségvetés GDP növekedési 6 év reci után.

Re: nincs cím

#637451 Borska Előzmény: #637371

ez nem egy shortos nap volt, az tuti, lassan veszélybe kerülnek a stoppjaim is, hm ,hm

A reggeli negatív ázsiai…

#637371 Aptiti

A reggeli negatív ázsiai nyitás után nem hittem volna, hogy ilyen szépen fognak termelni a Longjaim.

Habár titkon bíztam abban, hogy a pénteki +1%-os S&P-t lereagálja Európa is.

Lehet, hogy még csak most kezdődik a buli?- és irány a BUX20-as....

Re: nincs cím

#636971 BudFox Előzmény: #636704

nem hittem volna hogy ma keresni fogok a shortjaimmal :D

lehet zárni kellett volna tegnap 18.800 körül, és itt a magasban ma újranyitni.. de hát ez van..innen kell nyerni

Re: nincs cím

#636951 BudFox Előzmény: #636934

hát amilyen kicsi a forgalom a határidőben is...csak mi adjuk egymás között. :D