Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #636704

nem hittem volna hogy ma keresni fogok a shortjaimmal :D

lehet zárni kellett volna tegnap 18.800 körül, és itt a magasban ma újranyitni.. de hát ez van..innen kell nyerni