Re: nincs cím 2013. július 5. 17:09 BudFox Előzmény: #636704 nem hittem volna hogy ma keresni fogok a shortjaimmal :D lehet zárni kellett volna tegnap 18.800 körül, és itt a magasban ma újranyitni.. de hát ez van..innen kell nyerni