Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #637464

így igaz!

... de én még mindig szkeptikus és kétkedő vagyok a magyar álommal kapcsolatban

a nemzetközi légkörre és folyamatokra pedig egy érdekes párhuzam, persze ez semmit nem jelent csupán egy eshetőség,kisebb nagyobb bekövetkezési eséllyel :

https://www.tradingview.com/x/d6R3SfKm/