Re: nincs cím
Borska Előzmény: #637464így igaz!
... de én még mindig szkeptikus és kétkedő vagyok a magyar álommal kapcsolatban
a nemzetközi légkörre és folyamatokra pedig egy érdekes párhuzam, persze ez semmit nem jelent csupán egy eshetőség,kisebb nagyobb bekövetkezési eséllyel :