Hozzászólás
AptitiA reggeli negatív ázsiai nyitás után nem hittem volna, hogy ilyen szépen fognak termelni a Longjaim.
Habár titkon bíztam abban, hogy a pénteki +1%-os S&P-t lereagálja Európa is.
Lehet, hogy még csak most kezdődik a buli?- és irány a BUX20-as....