Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Továbbra is bízom a felh…

#636769 Aptiti

Továbbra is bízom a felhígított hati longjaim-ban.

Termőre fordultak.

Remélem a fél hármas USA expressz nem tarolja le:)

Már csak a Molocskának kellene becsatlakozni a buliba és minden OK lenne.

Re: nincs cím

#636704 BudFox Előzmény: #636634

itthon semmi sem biztos.

múlt héten amikor nagyon mehettünk volna alig mentünk 200 pontot.

Re: nincs cím

#636634 Ibiza Előzmény: #636625

van olyan kereskedési forma..ha van egy cucc ami nagy forgalommal elindul egy irányba akkor rákapaszkodsz..egyre bővítve..szűk stoppal..

sajna nálunk nincs(vagy én nem tudom) a legmagasabb vízállás szerű megbízás..

Re: nincs cím

#636625 BudFox Előzmény: #636600

OTP megállíthatatlan....szokás szerint :-)))

sosem elég olcsó :_)

mivel már csak ezzel az 1 normális papírral lehet itthon normálisan kereskedni nagy pénzzel..ezért ilyenkor megállíthatatlan...

nahhh annak viszont örül…

#636600 Borska

nahhh annak viszont örülök , hogy egy olyan gyakorlott profi tréder és elemző mint Kecskeméti , szinte betűről betűre úgy látja az eseményeket és úgy értékeli azok hatásait mint jómagam :) :) :)

az más hogy ebből semmit se profitálok :D de csak jól esik az embernek

itt a reggel feltett elemzése :)

http://chartcenter.hu/

Re: ds

#636442 Borska Előzmény: #636434

NFP pedig jó lesz, illetve vártnak megfelelő, az előzetes adatok alapján

csalódást nem fog okozni szerintem

Re: ds

#636434 Aptiti Előzmény: #636429

mindenesetre, ha pénteken megerősítést kap az USA-ból egy jó NFP adattal megtámogatva,akkor mondhatni ez egy discount áras beszálló volt a további rally előtt.

nagyon be van shortolva a kicsi BUXunk.

Azért ne feletsétek el mára a pozitív Ricsi szalámizást sem. valószinű ősszel visszakerül az MSCI-be aztán +10% visszaugorhat oda ahonnan leesett anno.

Re: ds

#636432 Borska Előzmény: #636429

ami próba elé állítja az önkontrollomat az az , hogy a 19090en nyitott longból a szűk stoppom miatt simán kiráztak, ami most lenne nullás és még van tér felfelé, a fordulás utáni shortok meg elkezdtek égetni......

szóval szopattyú volt ez a pár nap

Re: nincs cím

#636431 Szika Előzmény: #636421

nekem tegnap profitvédő zárta a shortjaimat, ma már örülök ennek. jóval magasabbról elkezdtem most újraépíteni, meglátjuk...

picit szerintem túlpörög…

#636421 Borska

picit szerintem túlpörögte eu ezt a Draghi bejelentést.... ugyanúgy mint ahogy véleményem szerint a hazai piac az otp per eredményét

- euro kamatok maradnak alacsonyan, de ez nem ugyanaz mint az usa qe, mégis hasonló eufória övezi, usd erősödik, az pedig hosszú távon nem szokott rv piaci rallit okozni

- otp ítélet kétélű, bank visszamenőleg kártérítés fizetési kötelezettsége ha szemetszúr több embernek akkor ez precedens értékű lehet, akkor viszont mi az oka az örömmámornak

- eurhuf Draghi miatt esik ( vagyis forint izmozik ) egyedül a kamatkülönbözetnek (illetve annak fennmaradásának ) tudható be ,de ez a huf erősödés további magyar kamatcsökkentéseket vetíthet előre, ami még hektikusabb árfolyam mozgásúvás és sebezhetőbbé teheti a forintot

de ezektől függetlenül rendesen short gyilkos nap volt usa nélkül, olyan piaci mozgásokkal amik még egy ideig ki is tarthatnak, fene tudja merre lesz az arra, egyenlőre long van (rövidben legalább is )

megint összement a KT A…

#636388 Aptiti

megint összement a KT

A hati még nem hiszi el ,hogy felfelé vezet az út.

Re: nincs cím

#636027 taresz Előzmény: #635826

Külön záradékba kell kérni az ilyen irányú veszteséget. Ráverik a vesztesre oszt jó napot.

Re: nincs cím

#635826 Euroman Előzmény: #635824

más....édesapámnak van bírósági ügye, polgári per...ő a felperes, ezért neki kellett a per elindításához a költségeket meglőlegezni a bíróság számlájára...még 2009-ben...per húzódik, de nyerni fog, csak húzódik, évente 2 tárgyalási nap....a végén pernyertesként a pénzt visszautalják, de már csak eho-val, tranz adóval csökkentve fogja tudni felvenni....sőt a per tárgyát képező összeget is...

persze mindezektől függe…

#635825 Borska

persze mindezektől függetlenül jöhet olyan rally a piacokon hogy csak füstöl, de nem valószínű

(illetve így shortból ,remélem hogy nem lesz )

de az idő úgy is megmutatja mi lett volna a jó döntés