Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #636625

van olyan kereskedési forma..ha van egy cucc ami nagy forgalommal elindul egy irányba akkor rákapaszkodsz..egyre bővítve..szűk stoppal..

sajna nálunk nincs(vagy én nem tudom) a legmagasabb vízállás szerű megbízás..