Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #636625van olyan kereskedési forma..ha van egy cucc ami nagy forgalommal elindul egy irányba akkor rákapaszkodsz..egyre bővítve..szűk stoppal..
sajna nálunk nincs(vagy én nem tudom) a legmagasabb vízállás szerű megbízás..