Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

picit szerintem túlpörögte eu ezt a Draghi bejelentést.... ugyanúgy mint ahogy véleményem szerint a hazai piac az otp per eredményét

- euro kamatok maradnak alacsonyan, de ez nem ugyanaz mint az usa qe, mégis hasonló eufória övezi, usd erősödik, az pedig hosszú távon nem szokott rv piaci rallit okozni

- otp ítélet kétélű, bank visszamenőleg kártérítés fizetési kötelezettsége ha szemetszúr több embernek akkor ez precedens értékű lehet, akkor viszont mi az oka az örömmámornak

- eurhuf Draghi miatt esik ( vagyis forint izmozik ) egyedül a kamatkülönbözetnek (illetve annak fennmaradásának ) tudható be ,de ez a huf erősödés további magyar kamatcsökkentéseket vetíthet előre, ami még hektikusabb árfolyam mozgásúvás és sebezhetőbbé teheti a forintot

de ezektől függetlenül rendesen short gyilkos nap volt usa nélkül, olyan piaci mozgásokkal amik még egy ideig ki is tarthatnak, fene tudja merre lesz az arra, egyenlőre long van (rövidben legalább is )