Hozzászólás
Borskanahhh annak viszont örülök , hogy egy olyan gyakorlott profi tréder és elemző mint Kecskeméti , szinte betűről betűre úgy látja az eseményeket és úgy értékeli azok hatásait mint jómagam :) :) :)
az más hogy ebből semmit se profitálok :D de csak jól esik az embernek
itt a reggel feltett elemzése :)