Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Borska

nahhh annak viszont örülök , hogy egy olyan gyakorlott profi tréder és elemző mint Kecskeméti , szinte betűről betűre úgy látja az eseményeket és úgy értékeli azok hatásait mint jómagam :) :) :)

az más hogy ebből semmit se profitálok :D de csak jól esik az embernek

itt a reggel feltett elemzése :)

http://chartcenter.hu/