Re: nincs cím
Euroman Előzmény: #635824más....édesapámnak van bírósági ügye, polgári per...ő a felperes, ezért neki kellett a per elindításához a költségeket meglőlegezni a bíróság számlájára...még 2009-ben...per húzódik, de nyerni fog, csak húzódik, évente 2 tárgyalási nap....a végén pernyertesként a pénzt visszautalják, de már csak eho-val, tranz adóval csökkentve fogja tudni felvenni....sőt a per tárgyát képező összeget is...