Re: nincs cím 2013. július 5. 9:04 BudFox Előzmény: #636600 OTP megállíthatatlan....szokás szerint :-))) sosem elég olcsó :_) mivel már csak ezzel az 1 normális papírral lehet itthon normálisan kereskedni nagy pénzzel..ezért ilyenkor megállíthatatlan...