egy 14.30-as 335K -s adat átmozgatná a piacokat
...adatig sunyi várakozás
egy 14.30-as 335K -s adat átmozgatná a piacokat
...adatig sunyi várakozás
44 percig nem volt kötés:
BUX1312 18 845,0 HUF 1 11:43:34
BUX1312 18 810,0 HUF 1 10:59:48
Ez az a fajta ésszel fel nem fogható hatalom amit a FED nagyon ügyesen használ, nem hülék az amerikaiak..... bejelentik a visszavonulót, ami jogos is, elmondják hogy nem akarnak eszköz lufikat ami szintúgy jogos, majd jön 2-3 tanácstag aki ugyanazt elmondja úgy hogy olyat hatást keltsen hogy minden marad a frankó régi kerékvágásba,kína kidumálja magát, olaszokkal nem foglalkoznak és már adott is a zene a tánchoz
TA alapon is markáns fordító gyertya, holnap hatinál veszélybe kerülhet a profit védő stoppom
Hát igen, kint 2óra+2 full ker nap + 2 óra volt a nagy esés. Azt hittem kitartanak vagy 1-2 hétig és 1450-80 ig... Néhány rv épp kezdett volna belépni az érdekes zónába, de rögtön fordítottak.
na azt hiszem lassan borítékolható, hogy az elképzelésem a mai usa menetet illetően totál helytelen volt és sokkal inkább a bikafuttatást választották mintsem a szívemnek oly kedves nulla alá ereszkedést, kíváncsian várom holnap a ma összenyomorgatott hati alakítását
a mai eurusd előrejelzése alapján usát minuszba várom zárásra, hatit pedig 650 alá holnap
ha tovább tart az örömködés , és átragad ázsiára is akkor újabb fel körök jöhetnek
....akkor STOP a hatira
akkor te pakolásztál elém 10db-okat vettem pár pakkot longra :)
van ám azért jogosultsága a longnak is , benne lehet egy rántás, de a kormányuk garancia a bizonytalanságra, ezért fő az óvatosság, ha én most speki jelleggel longolnék , jó a valagába húznám a stoppot ,egyből beállítva egy fordulást is, valahol a lokális minimum alatt
...de jelen pillanatban nálam massziv a short trend , így minden nyitott short pozi tartva
egy részét de igen :D
mos' meg má' megin' melléfogás volt affene....már be is dobták a hírt hogy mégse jó ez az OTP -nek..
:DDD itt 10 percenként változik az aktuális helyzet...affene...igy nem lehet tervezni előre :-)
És az mi is volt?
meggondoltam magam..most hogy igy lejött 700 közelébe elkezdtem lezárni a shortokat....
igy is szép nyerő, a nagy hullámvasút után...el kellett rakni...
még zárogatok.... nemtudom vegyek -e longot...lehet veszek..ha megy feljebb
én továbbra is csak Stop -ot fogok betenni athiszem...18.900 körülre...
OTP most kezd visszaesni...bár még gondolom megtépik azért ma fölfele..
de a nemzetközi helyzet fokozódik...pl. déli államok, Kína, USA is eléggé ingatag..a jó hírek ellenére,.....
ez az egész FED program szerintem az összes többinél nagyobb hír...hogyha majd leállnak a vásárlásokkal...mert annyi pénzt kinyomtattak, hogy azzal vitték fel a tőzsdéket az egekbe..ha ez eltűnik akkor süllyedő hajó.
Felmarnak a semmire,beöntenek a semmire....qvajó!
Úgy néz ki a mai igen. Titokban pedig 700 alatti hati tartományban reménykedtem. A tegnapi záró kecsegtető volt hozzá.