Re: ds
BudFox Előzmény: #633673meggondoltam magam..most hogy igy lejött 700 közelébe elkezdtem lezárni a shortokat....
igy is szép nyerő, a nagy hullámvasút után...el kellett rakni...
még zárogatok.... nemtudom vegyek -e longot...lehet veszek..ha megy feljebb