Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

BudFox Előzmény: #633673

meggondoltam magam..most hogy igy lejött 700 közelébe elkezdtem lezárni a shortokat....

igy is szép nyerő, a nagy hullámvasút után...el kellett rakni...

még zárogatok.... nemtudom vegyek -e longot...lehet veszek..ha megy feljebb