Re: ds
BudFox Előzmény: #633686egy részét de igen :D
mos' meg má' megin' melléfogás volt affene....már be is dobták a hírt hogy mégse jó ez az OTP -nek..
:DDD itt 10 percenként változik az aktuális helyzet...affene...igy nem lehet tervezni előre :-)