Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #633810

na azt hiszem lassan borítékolható, hogy az elképzelésem a mai usa menetet illetően totál helytelen volt és sokkal inkább a bikafuttatást választották mintsem a szívemnek oly kedves nulla alá ereszkedést, kíváncsian várom holnap a ma összenyomorgatott hati alakítását