Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Borska Előzmény: #633690

van ám azért jogosultsága a longnak is , benne lehet egy rántás, de a kormányuk garancia a bizonytalanságra, ezért fő az óvatosság, ha én most speki jelleggel longolnék , jó a valagába húznám a stoppot ,egyből beállítva egy fordulást is, valahol a lokális minimum alatt

...de jelen pillanatban nálam massziv a short trend , így minden nyitott short pozi tartva