Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#618165 Zotya32 Előzmény: #618164

315.910.361 db lesz a részvényszám

ebből (a bét mai közkézadatait felhasználva) 81.94% lesz náluk, tehát a közkéz 18.06%-ra csökken...

HIMANDU Enterprises Kft. 21,35 19 600 000

KILIMA Enterprises Kft. 9,15 8 400 000

Dr. BÖJTHE Kálmán 7,32 6 720 000

Közkézhányad 62,18%Utolsó frissítés dátuma: 2013. febr. 28.

"Ha a részvényes - kivéve azt a részvényest, amelynek 25%-ot meghaladó

szavazati jogot biztosító részvénytulajdona 1996. december 23. napjáig a

társaság részvénykönyvébe bejegyzésre került - illetve bármely letéti

megállapodás szerinti letéteményes vagy ezen letéteményes által kijelölt

személy, amely önállóan vagy más, összehangoltan eljáró személyekkel együtt a

társaság szavazásra jogosító részvényeinek több, mint 25%-át (huszonöt

százalékát) bármely módon megszerezte, köteles korlátlan, közvetlen és

egyetemleges kötelezettségvállalás mellett a részvényszerzés bejelentésének

közzétételétől számított 15 napon belül magyar nyelven vételi ajánlatot tenni.

Semmilyen ajánlat nem érvényes, ha az nem azonos feltételeket tartalmaz a

külföldi illetve hazai részvényesekre vonatkozóan. Amennyiben a befolyást

szerző részvényesen kívül van olyan részvényes, aki már rendelkezik a

szavazati jogok 10%-át meghaladó befolyással, a vételi ajánlat megtételének

kötelezettsége abban az esetben áll fenn, ha a fentiek szerint megszerzett,

szavazásra jogosító részvények harminchárom százalékot meghaladó mértékű

befolyásszerzést jelentenek.” "

"• A Wamsler SE Háztartástechnikai Európai Részvénytársaság

(Cg. 12-20-000001; székhelye: 3100 Salgótarján, Rákóczi út 53-55.) által

kibocsátott 1.514.337 db (Egymillió-ötszáztizennégyezer-háromszázharminchét

darab) egyenként 5 EUR névértékű, 7.571.685 EUR (Hétmillió-

ötszázhetvenegyezer-hatszáznyolcvanöt euro) össznévértékű, egyenlő és azonos

tagsági jogokat megtestesítő dematerializált törzsrészvénye, melyeknek értéke:

3.424.404.000 Ft (azaz Hárommilliárd-négyszázhuszonnégymillió-

négyszáznégyezer forint)

Az apportot a CZ-FÉM Fémfeldolgozó Korlátolt Felelősségű Társaság

(Cg. 01-09-934534; székhelye: 1118 Budapest, Ménesi út 22.) szolgáltatja

114.146.800 (Száztizennégymillió-száznegyvenhatezer-nyolcszáz) darab 25 Ft

névértékű és 30 Ft kibocsátási értékű, összesen 2.853.670.000 (Kettőmilliárdnyolcszázötvenhárommillió-hatszázhetvenezer) Ft össznévértékű és

3.424.404.000 Ft össz-kibocsátási értékű PHYLAXIA törzsrészvény ellenében. . "

Ez önmagában 36%....

Re: nincs cím

#618164 Zotya32 Előzmény: #618125

látod, újra meg merik tenni, mert se a NAV, se a rendőrség, az ügyészség, a pszáf, a bét senkit nem zavar, minden teljesen normális, szabályos, jogszerű volt eddig is a phylaxia körül.

Lásd Palota Gumi... a tulaj azt sem tudta mibe megy bele, jól becumiztatták őt is, elvették a cégét, lehúztak róla pár millert, majd jöhetett az f.a. És ennek ellenére sem érdekli, ahelyett hogy feljelentené őket ő is, inkább hagyja, tanulópénz...

ezek után miért ne tennék meg újra? és akkor ha lehet, miért ne triplázzák meg a tétet?? legyen egyből 7 milliárd...

és a lúzer újságírók is kussolnak, ahelyett, hogy erről zengene a gazdasági sajtó, nap mint nap lehetne vmi finomsággal szolgálni a bét-en történő intézményesített lopásokról. több milliárdot csórtak össze ezek a szarházi emberek több cégen keresztül (phyl, keg, humet, genesis, hybridbox, biomed, stb. stb...) és senki az ég világon nem foglalkozik ezzel. vajon mennyit osztottak vissza bizonyos vezetőknek??

a hajam az égnek áll már ettől.

És nem tudom hová tenni, hogy a bdo adja a könyvvizsgálatot az apporthoz...

ezek:

"A BDO a világ ötödik legnagyobb könyvvizsgáló és professzionális tanácsadó hálózata. A világ több mint 130 országában, több mint 1000 irodában, több ezer szakemberünk dolgozik azon, hogy ügyfeleinket hozzásegítsük üzleti céljaik eléréséhez, legyenek azok kezdő vállalkozások vagy nagy múltú multinacionális cégek. A BDO hálózatán belül nemzetközi szinten rendelkezésre álló szakértelmünk, valamint az ügyfelekkel való szoros együttműködés a mai napig hozzásegít minket az üzleti növekedés tényezőinek széles körű megértéséhez. Célunk, hogy ezt a tudást maximálisan kihasználva segítsük ügyfeleinket lehetőségeik teljes kihasználásában.

A 2009-es év, amely gazdaságilag a legtöbb céget negatívan érintett, a BDO életében pozitív változást hozott: a globális szinten ötödik legnagyobb, tavaly óta már 115 országban működő, több mint 46 ezer főt foglalkoztató BDO International könyvvizsgáló cég teljes együttes díjbevétele elérte a 3,71 milliárd eurót, amely 1,7 %-os bevételi növekedést jelent az egy évvel korábbi szinthez képest.

2011-ben a BDO cégcsoport éves árbevétele világszinten meghaladta a 4 milliárd eurót, ezzel az eredménnyel szilárdan tartja ötödik helyét a nemzetközi könyvvizsgáló cégek között.

A BDO globális hátterének köszönhetően ügyfeleink a világ számtalan pontján megtalálható irodáink tapasztalatait is igénybe vehetik.

A hálózatot a Hollandiában bejegyzett BDO Global Coordination B.V. irányítja, melynek irodája - a Global Coordination Office - Brüsszelben található."

Re: nincs cím

#618155 Zotya32 Előzmény: #618146

Nem biztos hogy túlértékelt, meg lehet nem is akarnak eladni. Nekik nem az árfolyamnyereség számit hanem az irányítás. Simán limitelhet holnaptól, és a végén még 100ft lesz miközben 30-ért jegyezhetnek. Miért most emelnek tőkét? Mert megvan a friss részvénykönyv. Lehet tudják mennyiből lehet megtépni emberesen az árfolyamot. Mondjuk nagy meglepi lenne, ha napi 20%-ot emelkedne 300 ft-ig. Aztán lehet jegyezni 30-ért. :-)

Re: nincs cím

#618143 Zotya32 Előzmény: #618128

Aki értékelte az apportokat nem egy kamu kft. Lehet hogy ez most valós. Kiderül a wamzer jelentésből 2 nap múlva

Re: nincs cím

#618129 macika Előzmény: #618128

az a cél hogy az apportok értéke emelkedjen - a tőzsdén

és ha lufira emelkedett akkor lehet egy felvásárlás a kályhástól akár

és onnantól más lesz a játék

rába fiaskó letudva

ügyeskedés megy tovább

Re: nincs cím

#618128 Sly-- Előzmény: #618126

Szerintem egyértelmű lett a cél.

Sok alig valamit érő apportot benyomták túlárazva megint

Sok logika nem kell hozzá, hogy mi lesz a cél...

Közben mit játszanak és milyen álhíreket gyártanak hozzá, az majd kiderül.

Nincs itt semmi változás sajna.

Re: nincs cím

#618126 macika Előzmény: #618122

mindenki nagyon negatív, még a régiek is akkor emelkedés lesz

a piac már csak ilyen

pozi nélkül mondom

egyébként is ez az ő "játékuk" sajna

ki tudja mi lehet a céljuk?

Re: nincs cím

#618125 Elcamino65 Előzmény: #618120

Eddig bírtam hozzászólás nélkül.

EGY IDŐBEN AZ ÜZLETI VILÁG A FURA PHYLES APPORTOKRÓL SZÓLT

ÉS MOST EZEK UTÁN ÚJRA MEG MERIK CSINÁLNI ???????????

TÉNYLEG MILYEN ORSZÁG EZ ??????????

AZ EGYESÜLT ÁLLAMOKBAN SZÉTSZEDNÉK ŐKET DARABOKRA. ÉS NEM CSAK A BEFEKTETŐK HANEM MAGUK A HIVATALOK IS.

Re: nincs cím

#618120 Zotya32 Előzmény: #618117

Azért milyen undorító, hogy a béten az a sikk mely cég tud több milliárdot törvényesen kilopni , a legkevesebb munka mellett.

Re: nincs cím

#618119 Zotya32 Előzmény: #618117

Azért milyen undorító, hogy a béten az a sikk mely cég tud több milliárdot törvényesen kilopni , a legkevesebb munka mellett.

Re: nincs cím

#618117 Zotya32 Előzmény: #618080

ja, vazze, hetekkel ezelőtt a GR-ben ezt a hotelt reklámozták... tuti, hogy Bunkóczi érdekeltsége ez a vityilló...

http://relaxmurau.at/hu/hotel/

partnereink:

Art Group Marketing Kft.

Budacash

Budapest Gyermek Síiskola S.E.

Oxigen Wellness

UNIQUA

Ez most már 100%, hogy egy undorító mutyi, buda-cash és haveri körének a pénzmosodája. Ha nem így van, bizonyítsák be...

Ez az évszázad lopása, nagyobb, mint az eplényi csövesé.

Re: nincs cím

#618104 Sly-- Előzmény: #618102

Jól látod a történéseket, mint mindig.

Kívánom, hogy legyen erőd is hozzá!

Nem szeretném megmondani, hogy mikor add el, ezt neked kell tudnod.De tapasztalatból mondom, hogy sokkal jobb túl lenni rajta és másban keresni a lehetőségeket.

Elképzelhető, hogy pont erre játszva, amit leírtál, az a sok határidő az short...

Re: nincs cím

#618103 OdyMa Előzmény: #618102

Én 2009 óta ülök benne de kezdem belátni, hogy nincs értelme tartogatni. Bár másokhoz képest nem nagy összegről van szó, még így is majdnem elbuktam az összeset. Akármennyire is fáj, meg kell lépni.

Pedig a chart milyen jól néz ki. :D

Re: nincs cím

#618102 Zotya32 Előzmény: #618101

az a szerencsétlen alkesz tóth, mikor pár éve hasonló apportot vitt véghez, már azt sem a piától lestrapált csökött agyából szedte elő.. tuti már ezek súgtak a háttérből...

Nem tudom meddig maradhat ez szó nélkül, hogy ugyanazt kezdik mint 2007-ben... akkor 160-ig ment az árfolyam 100-as névértékről 60%, és most is ott járunk... 40 ft lenne a 25 60%-a... innen elvileg már csak esés jöhet.. és mire bejönnek a 30 ft-os papírok, már 30 alatt lesz, utána meg 6 ft-ig fog esni és jön a részvényösszevonás...

szerintem én holnap az utolsó darabot is eladom. nekem ebből elég volt.

http://wamsler.hu/index.php?option=com_docman&task=doc_download&gid=70&Itemid=68〈=hu

május 22-én lesz a wamsler gyűlés, 21 nappal korábban a wamsler.hu -n olvashatóak a napirendi pontok, így csütörtökre kiderül, mennyi is volt a cég tavalyi bukója a kályhákon...

Re: nincs cím

#618101 OdyMa Előzmény: #618099

Na most légy okos domonkos. :) Tudja a franc, de már tele a tököm ezzel a bújócskával.