Re: nincs cím 2013. április 29. 21:37 macika Előzmény: #618122 mindenki nagyon negatív, még a régiek is akkor emelkedés lesz a piac már csak ilyen pozi nélkül mondom egyébként is ez az ő "játékuk" sajna ki tudja mi lehet a céljuk?