Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

macika Előzmény: #618122

mindenki nagyon negatív, még a régiek is akkor emelkedés lesz

a piac már csak ilyen

pozi nélkül mondom

egyébként is ez az ő "játékuk" sajna

ki tudja mi lehet a céljuk?