Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #618126

Szerintem egyértelmű lett a cél.

Sok alig valamit érő apportot benyomták túlárazva megint

Sok logika nem kell hozzá, hogy mi lesz a cél...

Közben mit játszanak és milyen álhíreket gyártanak hozzá, az majd kiderül.

Nincs itt semmi változás sajna.