Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #618126Szerintem egyértelmű lett a cél.
Sok alig valamit érő apportot benyomták túlárazva megint
Sok logika nem kell hozzá, hogy mi lesz a cél...
Közben mit játszanak és milyen álhíreket gyártanak hozzá, az majd kiderül.
Nincs itt semmi változás sajna.