Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #618102

Jól látod a történéseket, mint mindig.

Kívánom, hogy legyen erőd is hozzá!

Nem szeretném megmondani, hogy mikor add el, ezt neked kell tudnod.De tapasztalatból mondom, hogy sokkal jobb túl lenni rajta és másban keresni a lehetőségeket.

Elképzelhető, hogy pont erre játszva, amit leírtál, az a sok határidő az short...