Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #618102Jól látod a történéseket, mint mindig.
Kívánom, hogy legyen erőd is hozzá!
Nem szeretném megmondani, hogy mikor add el, ezt neked kell tudnod.De tapasztalatból mondom, hogy sokkal jobb túl lenni rajta és másban keresni a lehetőségeket.
Elképzelhető, hogy pont erre játszva, amit leírtál, az a sok határidő az short...