Re: nincs cím 2013. április 29. 19:51 Zotya32 Előzmény: #618097 Mi lesz itt? Miért pont ma a közgyüli előtt? Eladni vagy tartani? 38-ig ment, vannak hatik, megy még fel 60-ig?