Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618097

Mi lesz itt? Miért pont ma a közgyüli előtt?

Eladni vagy tartani? 38-ig ment, vannak hatik, megy még fel 60-ig?