Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618117

Azért milyen undorító, hogy a béten az a sikk mely cég tud több milliárdot törvényesen kilopni , a legkevesebb munka mellett.