ez is meg volt
majd júniusban újra izgul a fél világ ))
ez is meg volt
majd júniusban újra izgul a fél világ ))
jók ezek a napirendi pontok, más esemény nincs, csak a díjazásról kell dönteni :-)
jaj, Jenő bá, nincs itt semmi látnivaló. ma lezárul a műsor, átkötik a hatit vmikor decemberre, oszt mindenki menjen békével.
Ferenc pápa sem vizionálhatott ennél szebb grafikont mint ez a holding csárt Zoltán!
http://bet.hu/newkibdata/113442906/meghivo_EHEP_2013.04.19.pdf
a közgyűlés akkor április 19-e után lesz a phylnél.. re: epeh
no, mi lesz a hatikkal? nem kötik át, nem öntik le, nem égetik el???
Azokat nem figyelem, de ha kéritek felveszem a figyelő listámra.
Ugorhatna minden egy szintet fel 40fölé akkor lassan.
Kinek hogy megy, az olyan mint a lovi..
Most éppen phylnek örülök ha felmegy.
eurhuf viszonylatban kel" nézni ezeket
jelentős exportőrök
a harmincasok klubjában ))
Komoly összefüggés van a papírok között valóban.
Konzumot kihagytad, meg a futuraquát.:D
az epeh lemaradt
ajánlom még a biocsodával köretnek, bif mártással és futuresvízzel
desszertnek az essmédiást ))
Zotya, Fusoval együttállás 35ön.
Lassan jöhet a KEG megugrása ,-)
Kredit elszaladt 41re :D
Végre történik valami már..
elavult hírlevél... nem véletlenül nyugdíjazták a névadó rep.gépket sem... :)
Nem álmodni kellett, hanem előfizetni a concord callra Zoltán! :))