Re: nincs cím 2013. március 14. 12:07 Hathor Előzmény: #604817 Azokat nem figyelem, de ha kéritek felveszem a figyelő listámra. Ugorhatna minden egy szintet fel 40fölé akkor lassan. Kinek hogy megy, az olyan mint a lovi.. Most éppen phylnek örülök ha felmegy.