Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#604900 Sly-- Előzmény: #604887

jók ezek a napirendi pontok, más esemény nincs, csak a díjazásról kell dönteni :-)

Re: nincs cím

#604890 Zotya32 Előzmény: #604888

jaj, Jenő bá, nincs itt semmi látnivaló. ma lezárul a műsor, átkötik a hatit vmikor decemberre, oszt mindenki menjen békével.

Re: nincs cím

#604845 Hathor Előzmény: #604817

Azokat nem figyelem, de ha kéritek felveszem a figyelő listámra.

Ugorhatna minden egy szintet fel 40fölé akkor lassan.

Kinek hogy megy, az olyan mint a lovi..

Most éppen phylnek örülök ha felmegy.

Re: nincs cím

#604818 macika Előzmény: #604817

eurhuf viszonylatban kel" nézni ezeket

jelentős exportőrök

a harmincasok klubjában ))

Re: nincs cím

#604817 Sly-- Előzmény: #604814

Komoly összefüggés van a papírok között valóban.

Konzumot kihagytad, meg a futuraquát.:D

Re: nincs cím

#604815 macika Előzmény: #604814

az epeh lemaradt

ajánlom még a biocsodával köretnek, bif mártással és futuresvízzel

desszertnek az essmédiást ))

Re: nincs cím

#604814 Hathor Előzmény: #604744

Zotya, Fusoval együttállás 35ön.

Lassan jöhet a KEG megugrása ,-)

Kredit elszaladt 41re :D

Végre történik valami már..

Re: nincs cím

#604744 Zotya32 Előzmény: #604739

elavult hírlevél... nem véletlenül nyugdíjazták a névadó rep.gépket sem... :)