Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #604888

jaj, Jenő bá, nincs itt semmi látnivaló. ma lezárul a műsor, átkötik a hatit vmikor decemberre, oszt mindenki menjen békével.