Re: nincs cím 2013. március 14. 14:15 Zotya32 Előzmény: #604888 jaj, Jenő bá, nincs itt semmi látnivaló. ma lezárul a műsor, átkötik a hatit vmikor decemberre, oszt mindenki menjen békével.