Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#603796 Zotya32 Előzmény: #603792

:))

"(#172597) Re: bárány

Értékelés: 0

előzmény (#172594: NagyBarnaMacko) | válasz erre | Ma, 13:27

32-n:( Erre 33 , mindig megszivatnak.

Ferenc86"

Camino jól írta, hogy a forintozókat nem hagyják érvényesülni, kiveszik egyben, majd megáll, és senki nem mer belenyúlni a következő szintbe... sok év kellett hozzá, hogy megutáltassák a spekikkel a papírt... úgy látszik ez sikerült.

Re: nincs cím

#603674 Zotya32 Előzmény: #603671

jönnek a "vevők"... re: 32 ft 150k

1 millió vevő van 30 ft-ig... vicc ez a kamukereskedés...

mi lesz belőle? tényleg felvásárlás 32 ft környékén??

Re: nincs cím

#603276 Trisz Előzmény: #603230

Ez is egy logika. :)

A vicc jut erről eszembe:

Rendőr találkozik a haverjával. Hóna alatt a Logika c. könyv. Az érdeklődésre reagálva vesznek belőle egy példát:

-Szeretsz pecázni?

-Igen.

-Akkor szereted a halat is?

-Igen.

-Jó halászlé után egy jó borozás?

-Igen.

-Utána egy csinos csajszi?

-Igen.Ez is egy logika. A vicc jut erről eszembe:

Rendőr találkozik a haverjával. Hóna alatt a Logika c. könyv. Az érdeklődésre reagálva vesznek belőle egy példát:

-Szeretsz pecázni?

-Igen.

-Akkor szereted a halat is?

-Igen.

-Jó halászlé után egy jó borozás?

-Igen.

-Utána egy csinos csajszi?

-Igen.

Azonnal megértett mindent a cimbora, ő is megvette a könyvet. Találkozott egy másik cimbivel, elővette a példát.

-Szeretsz pecázni?

-Nem.

-Hülye ****!

Azonnal megértett mindent a cimbora, ő is megvette a könyvet. Találkozott egy másik cimbivel, elővette a példát.

-Szeretsz pecázni?

-Nem.

-Hülye ****!

Re: nincs cím

#603229 Trisz Előzmény: #603210

Látom, gyorsan elzavartad a gép mellől. Tele vagy belső infókkal is!?

Tudod Kosto azt tanítja, hogy az ilyeneket csípőből meg kell kontrázni. :)

Re: nincs cím

#603210 macika Előzmény: #603196

ismét egy "érteles" megnyilvánulás

nyugi ogli már nem lesz, mehetsz nyugodtan ))

Re: nincs cím

#603206 Zotya32 Előzmény: #603197

hamarosan jön a közgyűlési meghívó...

legkésőbb 3 hét múlva, de szerintem korábban.