Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #603792:))
"(#172597) Re: bárány
Értékelés: 0
előzmény (#172594: NagyBarnaMacko) | válasz erre | Ma, 13:27
32-n:( Erre 33 , mindig megszivatnak.
Ferenc86"
Camino jól írta, hogy a forintozókat nem hagyják érvényesülni, kiveszik egyben, majd megáll, és senki nem mer belenyúlni a következő szintbe... sok év kellett hozzá, hogy megutáltassák a spekikkel a papírt... úgy látszik ez sikerült.