Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #603792

:))

"(#172597) Re: bárány

Értékelés: 0

előzmény (#172594: NagyBarnaMacko) | válasz erre | Ma, 13:27

32-n:( Erre 33 , mindig megszivatnak.

Ferenc86"

Camino jól írta, hogy a forintozókat nem hagyják érvényesülni, kiveszik egyben, majd megáll, és senki nem mer belenyúlni a következő szintbe... sok év kellett hozzá, hogy megutáltassák a spekikkel a papírt... úgy látszik ez sikerült.