Re: nincs cím 2013. március 11. 9:35 Zotya32 Előzmény: #603671 jönnek a "vevők"... re: 32 ft 150k 1 millió vevő van 30 ft-ig... vicc ez a kamukereskedés... mi lesz belőle? tényleg felvásárlás 32 ft környékén??