Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #603671

jönnek a "vevők"... re: 32 ft 150k

1 millió vevő van 30 ft-ig... vicc ez a kamukereskedés...

mi lesz belőle? tényleg felvásárlás 32 ft környékén??