Re: nincs cím
Trisz Előzmény: #603230Ez is egy logika. :)
A vicc jut erről eszembe:
Rendőr találkozik a haverjával. Hóna alatt a Logika c. könyv. Az érdeklődésre reagálva vesznek belőle egy példát:
-Szeretsz pecázni?
-Igen.
-Akkor szereted a halat is?
-Igen.
-Jó halászlé után egy jó borozás?
-Igen.
-Utána egy csinos csajszi?
-Igen.Ez is egy logika. A vicc jut erről eszembe:
Rendőr találkozik a haverjával. Hóna alatt a Logika c. könyv. Az érdeklődésre reagálva vesznek belőle egy példát:
-Szeretsz pecázni?
-Igen.
-Akkor szereted a halat is?
-Igen.
-Jó halászlé után egy jó borozás?
-Igen.
-Utána egy csinos csajszi?
-Igen.
Azonnal megértett mindent a cimbora, ő is megvette a könyvet. Találkozott egy másik cimbivel, elővette a példát.
-Szeretsz pecázni?
-Nem.
-Hülye ****!
Azonnal megértett mindent a cimbora, ő is megvette a könyvet. Találkozott egy másik cimbivel, elővette a példát.
-Szeretsz pecázni?
-Nem.
-Hülye ****!