Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Trisz Előzmény: #603230

Ez is egy logika. :)

A vicc jut erről eszembe:

Rendőr találkozik a haverjával. Hóna alatt a Logika c. könyv. Az érdeklődésre reagálva vesznek belőle egy példát:

-Szeretsz pecázni?

-Igen.

-Akkor szereted a halat is?

-Igen.

-Jó halászlé után egy jó borozás?

-Igen.

-Utána egy csinos csajszi?

-Igen.Ez is egy logika. A vicc jut erről eszembe:

Rendőr találkozik a haverjával. Hóna alatt a Logika c. könyv. Az érdeklődésre reagálva vesznek belőle egy példát:

-Szeretsz pecázni?

-Igen.

-Akkor szereted a halat is?

-Igen.

-Jó halászlé után egy jó borozás?

-Igen.

-Utána egy csinos csajszi?

-Igen.

Azonnal megértett mindent a cimbora, ő is megvette a könyvet. Találkozott egy másik cimbivel, elővette a példát.

-Szeretsz pecázni?

-Nem.

-Hülye ****!

Azonnal megértett mindent a cimbora, ő is megvette a könyvet. Találkozott egy másik cimbivel, elővette a példát.

-Szeretsz pecázni?

-Nem.

-Hülye ****!