Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Trisz Előzmény: #603210

Látom, gyorsan elzavartad a gép mellől. Tele vagy belső infókkal is!?

Tudod Kosto azt tanítja, hogy az ilyeneket csípőből meg kell kontrázni. :)