Re: nincs cím 2013. március 8. 13:33 Trisz Előzmény: #603210 Látom, gyorsan elzavartad a gép mellől. Tele vagy belső infókkal is!? Tudod Kosto azt tanítja, hogy az ilyeneket csípőből meg kell kontrázni. :)