miért? feco 31-nél vette
sztem 33-ra adta is
:))
"(#172597) Re: bárány
Értékelés: 0
előzmény (#172594: NagyBarnaMacko) | válasz erre | Ma, 13:27
32-n:( Erre 33 , mindig megszivatnak.
Ferenc86"
Camino jól írta, hogy a forintozókat nem hagyják érvényesülni, kiveszik egyben, majd megáll, és senki nem mer belenyúlni a következő szintbe... sok év kellett hozzá, hogy megutáltassák a spekikkel a papírt... úgy látszik ez sikerült.
285k vétel
33 ft kikapva...
a végén még 36 ft-on találkozik a keggel :))
látom, hungáriás kecsegtet a hatis héten ))
aztán eladó lesz ))
jönnek a "vevők"... re: 32 ft 150k
1 millió vevő van 30 ft-ig... vicc ez a kamukereskedés...
mi lesz belőle? tényleg felvásárlás 32 ft környékén??
csodálatos zöld fehér két gól
a sport topikban látható a katlan!! ))
Korán kell érkezni a FTC-Újpest meccsre
http://sportgeza.hu/futball/hirek/2013/03/08/koran_kell_erkezni_a_ftc-ujpest_meccsre/
Ez is egy logika. :)
A vicc jut erről eszembe:
Rendőr találkozik a haverjával. Hóna alatt a Logika c. könyv. Az érdeklődésre reagálva vesznek belőle egy példát:
-Szeretsz pecázni?
-Igen.
-Akkor szereted a halat is?
-Igen.
-Jó halászlé után egy jó borozás?
-Igen.
-Utána egy csinos csajszi?
-Igen.Ez is egy logika. A vicc jut erről eszembe:
Rendőr találkozik a haverjával. Hóna alatt a Logika c. könyv. Az érdeklődésre reagálva vesznek belőle egy példát:
-Szeretsz pecázni?
-Igen.
-Akkor szereted a halat is?
-Igen.
-Jó halászlé után egy jó borozás?
-Igen.
-Utána egy csinos csajszi?
-Igen.
Azonnal megértett mindent a cimbora, ő is megvette a könyvet. Találkozott egy másik cimbivel, elővette a példát.
-Szeretsz pecázni?
-Nem.
-Hülye ****!
Azonnal megértett mindent a cimbora, ő is megvette a könyvet. Találkozott egy másik cimbivel, elővette a példát.
-Szeretsz pecázni?
-Nem.
-Hülye ****!
kosztó is phyles? juhhééé
akkor meg is van ki pénzelte a bankár h.-t ))
Látom, gyorsan elzavartad a gép mellől. Tele vagy belső infókkal is!?
Tudod Kosto azt tanítja, hogy az ilyeneket csípőből meg kell kontrázni. :)
ismét egy "érteles" megnyilvánulás
nyugi ogli már nem lesz, mehetsz nyugodtan ))