Ez a lufthanza a világ talán legjobban skalpolható papírja. Nagyon élvezem.
Ez a lufthanza a világ talán legjobban skalpolható papírja. Nagyon élvezem.
tényleg akkor most mikor lesz dagály buli?
tp kezét megszorongatni ))
Végülis lehet jó ötlet egy short, míg a phylaxia el nem indul :-)
Az komoly.
Megvert a kölyök az xbox-on, aztán most bosszúból beshortolod? :-))
Az electric arts nevű céget figyelem shortra az idén.
Wazz Buxi, 2009-ben ezzel a címsorral nyitottad a keg-topikot:
"36 -72.
válasz erre | 2009. március 20. - 12:48
Megnyítottam a KEG topikot.
Venni vagy cserélni?
Zoltán?"
Másnap indult a kereskedés 1650 Ft-on.
Aztán mióta 36 Ft, ezen gondolkozom, megjátsszuk a duplát? Blogos is hadd örüljön?
Vagy csak 36 fillérnél gondolkozzunk el majd ezen?
:-)))
nem vagy azaz izgulós típus
köszike a tippet, akkor messze elkerülöm )))
keg33 jenő ma nem semmi volt, aztán rácsaptak a "befektetők ))))
A kis google részvényből is lehet még jó papír egyszer emberke.
felfele! hüle kérdés
buxinak mindig felfele áll minden mint kopejka fülei))
Csókolom buxi bácsi! Merre fog kitörni az alábbi háromszögből? :)
Risk pancs 1/3 nem hagyom ott a náciknak a zsét kincsem.