Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#599969 Sly-- Előzmény: #599967

Az komoly.

Megvert a kölyök az xbox-on, aztán most bosszúból beshortolod? :-))

Re: nincs cím

#599964 Sly-- Előzmény: #599959

Wazz Buxi, 2009-ben ezzel a címsorral nyitottad a keg-topikot:

"36 -72.

válasz erre | 2009. március 20. - 12:48

Megnyítottam a KEG topikot.

Venni vagy cserélni?

Zoltán?"

Másnap indult a kereskedés 1650 Ft-on.

Aztán mióta 36 Ft, ezen gondolkozom, megjátsszuk a duplát? Blogos is hadd örüljön?

Vagy csak 36 fillérnél gondolkozzunk el majd ezen?

:-)))

Re: nincs cím

#599961 macika Előzmény: #599958

köszike a tippet, akkor messze elkerülöm )))

keg33 jenő ma nem semmi volt, aztán rácsaptak a "befektetők ))))

Re: nincs cím

#599957 macika Előzmény: #599956

felfele! hüle kérdés

buxinak mindig felfele áll minden mint kopejka fülei))

Re: nincs cím

#599948 Sly-- Előzmény: #599947

Wáó Buxim, csak fejlődsz, az évek, meg a rutin....:-)))

Mit ki nem lehet hozni a nutex osztalékból, látod. :-)))