Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #599947

Wáó Buxim, csak fejlődsz, az évek, meg a rutin....:-)))

Mit ki nem lehet hozni a nutex osztalékból, látod. :-)))