Re: nincs cím 2013. február 26. 18:25 Sly-- Előzmény: #599947 Wáó Buxim, csak fejlődsz, az évek, meg a rutin....:-))) Mit ki nem lehet hozni a nutex osztalékból, látod. :-)))