Re: nincs cím 2013. február 26. 18:55 OdyMa Előzmény: #599951 Csókolom buxi bácsi! Merre fog kitörni az alábbi háromszögből? :) http://stooq.com/q/?s=phylaxia.hu&c=3y&t=c&a=ln&b=1