Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #599959Wazz Buxi, 2009-ben ezzel a címsorral nyitottad a keg-topikot:
"36 -72.
válasz erre | 2009. március 20. - 12:48
Megnyítottam a KEG topikot.
Venni vagy cserélni?
Zoltán?"
Másnap indult a kereskedés 1650 Ft-on.
Aztán mióta 36 Ft, ezen gondolkozom, megjátsszuk a duplát? Blogos is hadd örüljön?
Vagy csak 36 fillérnél gondolkozzunk el majd ezen?
:-)))