Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #599959

Wazz Buxi, 2009-ben ezzel a címsorral nyitottad a keg-topikot:

"36 -72.

válasz erre | 2009. március 20. - 12:48

Megnyítottam a KEG topikot.

Venni vagy cserélni?

Zoltán?"

Másnap indult a kereskedés 1650 Ft-on.

Aztán mióta 36 Ft, ezen gondolkozom, megjátsszuk a duplát? Blogos is hadd örüljön?

Vagy csak 36 fillérnél gondolkozzunk el majd ezen?

:-)))