Re: nincs cím 2013. február 26. 19:56 Sly-- Előzmény: #599970 Végülis lehet jó ötlet egy short, míg a phylaxia el nem indul :-) http://finance.yahoo.com/echarts?s=EA+Interactive#symbol=ea;range=1y;compare=;indicator=volume;charttype=area;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=off;source=undefined;