Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#599947 Keg Jenő Előzmény: #599425

A Darvas indikátor segítségével 6db (hat) sikeres skalpom volt ugyan azon a napon a némel lufthansa papírokkal...

Ez egyéni csúcs.

Re: nincs cím

#599772 Sly-- Előzmény: #599770

Nemcsak Oglinak kéne ülnie itt, de idővel mindenki megkapja méltó büntetését.

Re: nincs cím

#599770 Zotya32 Előzmény: #599425

http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/sulyos-testi-sertesert-ult-debreczeni-zita-parja-2176407

"A Népstadion buszpályaudvart rettegésben tartók 2002-ben álltak először bíróság elé. A vád súlyos volt, hiszen a hatfős banda Romániából erdélyi magyarokat szállító buszsofőröket vert agyba-főbe, ha nem akarták időben kifizetni a védelmi pénzt. A H. György vezette csapat a 90-es évek közepétől hosszú ideig rettegésben tartotta emberek százait. A társasághoz tartozott O. Péter is, aki később Ogli G néven lett közismert rapper."

lol re: közgyűlés

Re: nincs cím

#599288 Keg Jenő Előzmény: #599233

Ehhez a stratégiához a rendelkezésre álló összeg 10 részre osztása szükséges. Az eredeti $1000000-unk helyett így csak egy $100000-os számlát nyitnánk a bróker cégnél, a maradék $900000 pedig maradna a bankban. Mivel a legtöbb bróker 200:1 arányú tőkeáttételt biztosít, ezért könnyedén tud a trader egy 5000000 EUR/USD-s pozíciót kontrollálni ekkora fedezet mellett is. Ha kiszámítjuk, így 150 pontot bír el a számla, akkor kerül likvidálásra, mivel nem lesz meg a pozíció tartásához szükséges fedezet. Ez a fajta kereskedés legalább attól megóvja a kereskedőt, hogy az összes pénzét egy pozíción elveszítse és az esélye pedig megvan, hogy lesz 1-2 nagyon nyereséges pozíciója. Akik szeretik az „egy lapra felteszünk mindent” típusú pénz menedzselést, azok számára érdekes lehet ez a fajta stratégia.

Re: nincs cím

#599230 Sly-- Előzmény: #599223

Értem, szóval ezért írtad Zotyának, hogy:"Duplázhat a papír Zoltán." :-)

Re: nincs cím

#598715 Atesz11 Előzmény: #598276

32-őn amit művelnek már vicc.Egyszer vételen van 200 ezer utána eladásin,most meg üres a 32.

Valaki saját magának adja-veszi talán?!

Re: nincs cím

#598276 Zotya32 Előzmény: #598274

Nekem is lóg kb. 5 millióval a tp. Lehet kéne keríteni pár szekrényt... Ez a mocsok ellopta a pénzem pár tetű 'üzletember' haverjával közösen.

Re: nincs cím

#598274 prfecó Előzmény: #598210

jenő........ én már régen nem követem a phyl-t , de tudom 28 pontban rendőrségi vizsgálat van különböző érdekes tranzakcióik miatt.

PSZÁF 38 pontban találta törvénytelennek 2011 évre szóló közgyűlési kibocsátását és kötelezte a kijavítást , pénzbüntetés terhe mellett.

2007/2008 körül szálltam ki , megkapva a 2,5 milliárd bírósági kártalanításból származó forintbevételből részvényeimre eső részt TP-vel történt elég drasztikus tárgyalás után