Re: nincs cím 2013. február 21. 9:31 Atesz11 Előzmény: #598276 32-őn amit művelnek már vicc.Egyszer vételen van 200 ezer utána eladásin,most meg üres a 32. Valaki saját magának adja-veszi talán?!