Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Atesz11 Előzmény: #598276

32-őn amit művelnek már vicc.Egyszer vételen van 200 ezer utána eladásin,most meg üres a 32.

Valaki saját magának adja-veszi talán?!