Re: nincs cím 2013. február 19. 18:44 Zotya32 Előzmény: #598274 Nekem is lóg kb. 5 millióval a tp. Lehet kéne keríteni pár szekrényt... Ez a mocsok ellopta a pénzem pár tetű 'üzletember' haverjával közösen.