Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #598274

Nekem is lóg kb. 5 millióval a tp. Lehet kéne keríteni pár szekrényt... Ez a mocsok ellopta a pénzem pár tetű 'üzletember' haverjával közösen.