Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

prfecó Előzmény: #598210

jenő........ én már régen nem követem a phyl-t , de tudom 28 pontban rendőrségi vizsgálat van különböző érdekes tranzakcióik miatt.

PSZÁF 38 pontban találta törvénytelennek 2011 évre szóló közgyűlési kibocsátását és kötelezte a kijavítást , pénzbüntetés terhe mellett.

2007/2008 körül szálltam ki , megkapva a 2,5 milliárd bírósági kártalanításból származó forintbevételből részvényeimre eső részt TP-vel történt elég drasztikus tárgyalás után