otp? )))
köszönöm Jenő bá a tanácsait, ez a legstabilabb részvény a bét-en. :))
értékálló, igazi diófa a Kárpátok fenyvesében. :)
fidesz veszi az otp-t
ládásban meg nyávogós gitáros casting van )))
Jó szöveg. :-)
Van esély rá, hogy életfogytig nem adod el nyerőben. .-(
Életfogytig phylaxia, kapod amig élsz-
Életfogytig pylaxia, ez az a sziget , ez az a sziget ahol élsz.
a rabbi is keresett már a pf topikokban
azt mondtuk neki hogy hollandiában "turnézol" az irodeasexben))
http://m.youtube.com/watch?feature=related&v=LRw4IBTIY_o phy himnusz 2013